نامزدهای گرمی مشخص شدند

جی زی در صدر، سلنا گومز اولین بارنامزد‌های جایزه‌ی گرمی سال 2022 اعلام شد و طبق...

“بریتنی اسپیرز” سال نو ایرانی را تبریک گفت.

بریتنی اسپیرز خواننده ۳۹ ساله آمریکایی در کنار "سام اصغری" دوست پسر ایرانی خود ...

آرشیو اخبار
world-music 25
خبر مهم

نامزدهای گرمی مشخص شدند

جی زی در صدر، سلنا گومز اولین بارنامزد‌های جایزه‌ی گرمی سال 2022 اعلام شد و طبقِ انتظار نام‌های آشنایی در این لیست به چشم می‌خورد، تعدادی از این نامزدها به تازگی جایزه‌ی «موزیک اواردز امریکا» را از آنِ خود کرده‌اند. نکته‌ی قابل توجه حضور گروه مشهور «آبا» پس از 40 سال است.این مراسم در روز […]

391

جی زی در صدر، سلنا گومز اولین بار
نامزد‌های جایزه‌ی گرمی سال 2022 اعلام شد و طبقِ انتظار نام‌های آشنایی در این لیست به چشم می‌خورد، تعدادی از این نامزدها به تازگی جایزه‌ی «موزیک اواردز امریکا» را از آنِ خود کرده‌اند. نکته‌ی قابل توجه حضور گروه مشهور «آبا» پس از 40 سال است.
این مراسم در روز دوشنبه تاریخ 31ژانویه (11بهمن) 2022 در لس‌آنجلس برگزار می‌شود و توسط شبکه سی‌بی‌اس پخش می‌شود.
آکادمی گرمی نسبت به سال قبل چندین تغییر ایجاد کرده است. در ماه آوریل این موسسه پایان نامزدی کمیته‌های مخفی در جلسات خود را اعلام کرد و دو جایزه جدید برای آلبوم Musica Urbana و Global Music Perfomance تعیین کرد.
در تابستان 2021 گرمی کتاب قوانین خود و دستورالعمل‌های خود را به‌روز رسانی کرد تا از ذکر ارقام فروش و اعداد نمودار در تبلیغات نیز جلوگیری کند.

امسال، این مراسم با رئیس و مدیر عامل جدید برگزار می‌شود و «هاروی میسون جونیور» جای‌گزینِ «دبورا دوگان» شده است. امسال «جان بستیست» بیشترین تعداد نامزدی را داراست و علاوه بر آن جاستین بیبر نیز درهشت بخش نامزد است. بیلی آیلیش و اولیویا رودریگو نیز در هفت بخش نامزد این دوره از جوایز هستند.
در بخش بهترین آلبوم سال جان بستیست، تونی بنت و لیدی گاگا، جاستین بیبر، دوژا کت، بیلی آیلیش، هر، اولیویا رودریگو برای تصاحب این جایزه با یک‌دیگر رقابت می‌کنند.
و «جی-زی» خواننده آمریکایی با نامزدی در سه شاخه، شمار نامزدی‌های خود در این جوایز را به عدد ۸۳ رساند و با عبور از «کوئینسی جونز» (با ۸۰ نامزدی)، بیش از هر هنرمند دیگری در تاریخ نامزد این جایزه معتبر در دنیای موسیقی شده است. «جی-زی» تاکنون موفق به کسب ۲۱ جایزه گرمی نیز شده است.
«سلنا گومز» برای نخستین بار توانست نامزد جایزه گرمی شود و «مایلی سایرس» و «لانا دل ری» از چهره‌های شاخصی بودند که نتوانستند در هیچ شاخه‌ایبه جمع نامزدهای جایزه گرمی ۲۰۲۲ راه یابند.

مراسم اعطای جوایز شصت و چهارمین دوره جوایز گرمی ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) برگزار می‌شود.


استفان ساندهیم، آهنگساز آمریکایی درگذشت

«استفان سوندهایم» صدای تئاتر موزیکال آمریکا در نیمه دوم قرن بیستم و آهنگسازی که بیشترین جوایز تونی را گرفته، در ۹۱ سالگی درگذشت. سوندهایم یکی از دستیاران اسکار هامرشتاین دوم بود؛ اما از سبک او که ملودیک بود دور شد تا مضامین و ساختارهای پیچیده و ناهماهنگ موسیقی کلاسیک قرن بیستم را در آثار خود […]

387

«استفان سوندهایم» صدای تئاتر موزیکال آمریکا در نیمه دوم قرن بیستم و آهنگسازی که بیشترین جوایز تونی را گرفته، در ۹۱ سالگی درگذشت.

سوندهایم یکی از دستیاران اسکار هامرشتاین دوم بود؛ اما از سبک او که ملودیک بود دور شد تا مضامین و ساختارهای پیچیده و ناهماهنگ موسیقی کلاسیک قرن بیستم را در آثار خود بگنجاند.

از آثار معروف او به «حماقت‌ها» و «سوئینی تاد» می‌توان اشاره کرد. استفان سوندهایم برنده هفت جایزه تونی و همچنین جایزه ویژه تونی برای یک عمر دستاورد هنری در سال ۲۰۰۸ شد.


“بریتنی اسپیرز” سال نو ایرانی را تبریک گفت.

بریتنی اسپیرز خواننده ۳۹ ساله آمریکایی در کنار “سام اصغری” دوست پسر ایرانی خود آغاز سال ۱۴۰۰ را به زبان فارسی به تمام فارسی زبانان سراسر دنیا تبریک گفت. سام اصغری ویدئوی این پیام تبریک را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

366

بریتنی اسپیرز خواننده ۳۹ ساله آمریکایی در کنار “سام اصغری” دوست پسر ایرانی خود آغاز سال ۱۴۰۰ را به زبان فارسی به تمام فارسی زبانان سراسر دنیا تبریک گفت. سام اصغری ویدئوی این پیام تبریک را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.


جدیدترین آلبوم “جاستین بیبر” منتشر شد.

ششمین آلبوم استودیویی جاستین بیبر با نام “justice” جمعه ۱۹ مارچ منتشر شد. این آلبوم متشکل از ۱۶ قطعه می باشد

358

ششمین آلبوم استودیویی جاستین بیبر با نام “justice” جمعه ۱۹ مارچ منتشر شد. این آلبوم متشکل از ۱۶ قطعه می باشد و بیبر در این آلبوم با چند هنرمند دیگر از جمله “خالد” همکاری داشته است.


ثروت “کانیه وست” ۶.۶ میلیارد دلار تخمین زده شد.

به گزارش رسانه بلومبرگ کانیه وست رپر، تهیه کننده و تاجر ۴۳ ساله آمریکایی توانسته به واسطه همکاری برند پوشاک خود با نام “Yeezy” با کمپانی آدیداس و گپ ارزش دارایی های خالص خود را به ۶.۶ میلیارد دلار برساند.

349

به گزارش رسانه بلومبرگ کانیه وست رپر، تهیه کننده و تاجر ۴۳ ساله آمریکایی توانسته به واسطه همکاری برند پوشاک خود با نام “Yeezy” با کمپانی آدیداس و گپ ارزش دارایی های خالص خود را به ۶.۶ میلیارد دلار برساند. گزارش ها حاکی از آن است که ۳.۲ تا ۴.۷ میلیارد دلار از این دارایی به واسطه همین همکاری بدست آمده است.


Skip to toolbar Log Out