حافظ ناظری جایگزین همایون شجریان؟ اصلا و ابدا…!

ساعاتی پیش حافظ ناظری در اینستاگرامش، با انتشار متنی نوشته: «بعد از چهار سال کار در ماه های آینده منتظر قطعه «مست عشق» من باشید!». او با استفاده از یک نماد سینمایی در متن و استوری خود، سعی کرده به نوعی به مخاطبانش القا کند که خواننده فیلم خبرساز «حسن فتحی» شده است. در روزهای […]

ساعاتی پیش حافظ ناظری در اینستاگرامش، با انتشار متنی نوشته: «بعد از چهار سال کار در ماه های آینده منتظر قطعه «مست عشق» من باشید!».

او با استفاده از یک نماد سینمایی در متن و استوری خود، سعی کرده به نوعی به مخاطبانش القا کند که خواننده فیلم خبرساز «حسن فتحی» شده است.

در روزهای گذشته جدایی همایون شجریان از این پروژه و عدم موافقت محسن چاوشی برای جایگزینی شجریان، جنجال های زیادی را در پی داشته است. حالا انتشار این استوری از حافظ ناظری بار دیگر به آتش حواشی این پروژه دمیده تا باز هم خبرهای فیلم حسن فتحی، در راس اخبار قرار بگیرد.

خبرنگار ما شب گذشته در پیامی کوتاه درباره صحت این جایگزینی از مدیران تولید «مست عشق» جویا شد و پاسخ آنها تنها یک جمله کوتاه بود: «اصلا و ابدا…».

با این اوصاف مشخص است که فرزند شوالیه آواز ایران بار دیگر در پی ایجاد حاشیه برای حضور در چرخش خبری این روزهاست و حضور او در «مست عشق» صحت ندارد.