مهراد جم کجاست؟

خواننده خبرساز و پرحاشیه این روزهای موسیقی پاپ در ایران، پس از بازگشت پرماجرا به کشور هنوز در سکوت کامل خبری به سر می برد و هیچ واکنشی به اخبار و حواشی این روزهای بازار موسیقی کشور ندارد. این در حالی ست که مهراد جم به گفته تهیه کننده آثارش، قرار است پس از طی […]

خواننده خبرساز و پرحاشیه این روزهای موسیقی پاپ در ایران، پس از بازگشت پرماجرا به کشور هنوز در سکوت کامل خبری به سر می برد و هیچ واکنشی به اخبار و حواشی این روزهای بازار موسیقی کشور ندارد.

این در حالی ست که مهراد جم به گفته تهیه کننده آثارش، قرار است پس از طی مراحل قانونی، بار دیگر به چرخه برگزاری برنامه هایش در ایران بازگردد و آثار جدید خود را در بازار رسمی ایران منتشر کند. حاشیه ها و نقل قولهای مختلفی نیز درباره او گفته و شنیده میشود که این خواننده همچنان در قبال این هجمه از حملات، همچنان رویه سکوت را در پیش گرفته است.

به تازگی شایعه ضبط حدود 50 هزار دلار پول نقد مهراد جم در فرودگاه ایران منتشر شد که هیچ مرجع رسمی و جدی در ایران به این خبر واکنشی نشان نداده است. عده ای از بازداشت این خواننده و بازجویی نهادهای مختلف از او خبر داده اند ولی هیچ کدام از نهادهای رسمی در ایران هنوز واکنش رسمی و مشخصی درباره این خواننده و حواشی آن مطرح نکرده اند.